Urząd Gminy Stromiec > Samorząd > Władze Gminy

Kadra zarządzająca:

 

Krzysztof Stykowski - Wójt

Dariusz Gołębiowski - Sekretarz

Elżbieta Zamkowska - Skarbnik

RADA GMINY STROMIEC - kadencja 2014 - 2018

1. Jan Chryzostom Czachowski - Przewodniczący

2. Mirosława Lidia Stachera - V-ce Przewodniczący

3. Marek Paweł Adamczyk

4. Dariusz Deleska

5. Rafał Mariusz Dudek

6. Grzegorz Kierzkowski

7. Elzbieta Korczak

8. Bożena Hanna Kucharska

9. Danuta Mac

10. Marzena Ośka

11. Zofia Piechnik

12. Małgorzata Anna Piekarska

13. Adam Pietrusiński

14. Milena Wanda Szulik

15. Anna Wieteska

 

KOMISJA REWIZYJNA:

Dariusz Deleska
Zofia Piechnik
Grzegorz Kierzkowski
Bożena Kucharska
Milena Szulik- Zielińska


KOMISJA BUDŻETU, ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:

Elżbieta Korczak
Rafał Dudek
Adam Pietrusiński
Jan Chryzostom Czachowski
Marek Adamczyk


KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY I SPORTU ORAZ SPRAW SPOŁECZNYCH:
Anna Wieteska
Danuta Mac
Marzena Ośka
Małgorzata Piekarska
Mirosława Stachera
 

RADA GMINY STROMIEC - kadencja 2010' - 2014'
1.Czachowski Jan - Przewodniczący
2. Jarosińska Anna - V-ce Przewodniczący
3. Wieteska Anna
4. Śniegowski Mirosław
5. Strzelczyk Robert
6. Piekarska Małgorzata
7. Piechnik Zofia
8. Molenda Krystyna
9. Kucharski Karol
10. Kornet Bogusław
11.Dudek Rafał
12. Deleska Dariusz
13. Cyngot Wojciech
14. Adamczyk Marek
15. Wieteska Mirosław


KOMISJA REWIZYJNA:

1. Robert Strzelczyk
2. Rafał Dudek
3. Dariusz Deleska 
4. Zofia Piechnik
5. Wieteska Mirosław

KOMISJA BUDŻETU, ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:

1. Krystyna Molenda
2. Marek Adamczyk
3. Mirosław Śniegowski
4.  Jan Chzachowski

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY I SPORTU ORAZ SPRAW SPOŁECZNYCH:
1.Piekarska Małgorzata
2. Anna Wieteska
3. Anna Jarosińska
4. Bogusław Kornet
5. Kucharski Karol


RADA GMINY STROMIEC - kadencja 2006' - 2010'

1. Bulkowski Krzysztof
2. Cichocki Stanisław
3. Tomczyk Leokadia
4. Czachowski Jan
5. Górnik Aleksandra
6. Janusz Urszula
7. Jurek Ryszard
8. Król Hanna
9. Lusztyk Andrzej
10. Mielniczek Edward - Przewodniczący
11. Migdał Zbysław
12. Setniewska Bogusława
13. Stykowski Krzysztof
14. Wieteska Waldemar
15. Wójcik Czesław

RADA GMINY STROMIEC - kadencja 2002' - 2006'
1. Bulkowski Krzysztof
2. Czachowski Jan
3. Czwarno Elżbieta
4. Górski Krzysztof
5. Król Hanna
6. Mielniczek Edward - Przewodniczący
7. Padewski Józef
8. Strzelczyk Robert
9. Stykowski Krzysztof
10. Śniegowski Krzysztof - z-ca Przewodniczącego
11. Tomczyk Leokadia
12. Wieteska Sławomir
13. Wójcik Czesław
14. Wrona Marian
15. Zakrzewski Dariusz.

RADA GMINY - kadencja 2006' - 2010'

KOMISJA REWIZYJNA:
1. Wójcik Czesław- Przewodniczący
2. Jurek Ryszard - członek
3. Stykowski Krzysztof - członek
4. Migdał Zbysław - członek
5. Bulkowski Krzysztof - członek

KOMISJA BUDŻETU, ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:
1. Wieteska Waldemar- Przewodnicząca
2. Cichocki Stanisław- członek
3. Setniewska Bogusława - członek
4.  Górnik Aleksandra - członek

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY I SPORTU ORAZ SPRAW SPOŁECZNYCH:
1.Król Hanna - Przewodnicząca
2. Czachowski Jan - członek
3. Janusz Urszula - członek
4. Lusztyk Andrzej - członek
5. Mielniczek Edward - członek

RADA GMINY - kadencja 2002' - 2006'

KOMISJA REWIZYJNA:
1. Strzelczyk Robert - Przewodniczący
2. Tomczyk Leokadia - członek
3. Stykowski Krzysztof - członek
4. Zakrzewski Dariusz - członek
5. Bulkowski Krzysztof - członek

KOMISJA BUDŻETU, ROZWOJU GOSPODARCZEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:
1. Czwarno Elzbieta - Przewodnicząca
2. Padewski Józef - członek
3. Wrona Marian - członek
4. Wójcik Czesław - członek
5. Czachowski Jan - członek

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY I SPORTU ORAZ SPRAW SPOŁECZNYCH:
1.Tomczyk Leokadia - Przewodnicząca
2. Król Hanna - członek
3. Śniegowski Krzysztof - członek
4. Górski Krzysztof - członek
5. Strzelczyk Robert - członek

KOMISJA STATUTOWA:
1. Śniegowski Krzysztof - Przewodniczący
2. Stykowski Krzysztof - członek
3. Czachowski Jan - członek